Platinum Seed tworzy zespół doświadczonych ekspertów, praktyków biznesowych z wieloletnim doświadczeniem i certyfikowanych analityków, których wspólnym celem jest rozwijanie nowych przedsięwzięć i obiecujących pomysłów.

Nasze doświadczenie wynieśliśmy z pracy w największych firmach z sektora TMT, doradztwa finansowego i transakcyjnego, funduszy typu Private Equity/Venture Capital oraz bankowości inwestycyjnej.

Michał Ciemiński

Założyciel i Prezes Platinum Seed

Michał Ciemiński jest ekspertem w sektorze TMT z ponad 20-letnim doświadczeniem i szeroką siecią kontaktów. Założyciel i Prezes Zarządu funduszu zalążkowego Platinum Seed, członek zarządu Europejskiej Sieci Aniołów Biznesu (EBAN) oraz Prezes Sieci Aniołów Biznesu Platinum Investors. Michał jest również doradcą zarządu dla jednego z największych polskich operatorów telewizji kablowej i dyrektorem inwestycyjnym w Bastion Group. Specjalizuje się w skutecznym przekształcaniu projektów, startupów i korporacji w wysoce efektywne biznesy. Doświadczenie zawodowe zdobył w międzynarodowych korporacjach, w tym Netii, Polkomtelu, Grupie Exatel. Współtwórca projektu „Miasto Plusa” – pierwszego polskiego projektu polegającego na współpracy mediów społecznościowych z operatorem telefonii komórkowej, który został nagrodzony w 2003 r. w konkursie Globe Award jako jeden z pięciu najlepszych projektów na świecie w kategorii Nowe Media. Absolwent Prywatnej Szkoły Biznesu i Administracji – Wydział Administracji i Inwestycji Kapitałowych, kursu dla menedżerów wyższego szczebla Market Driving Strategies – Executive Education w London Business School, Marketing Telecommunication – INSEAD, Fontainebleau oraz Advanced Management Program w IESE Business School przy Uniwersytecie Nawarra. Finalista konkursu Polish National Sales Awards. Jego wartości i postawa skupiają się wokół tworzenia pozytywnego wkładu w podmioty którym pomaga.

Anna Mitros

Kierownik ds. Nadzoru Inwestycji

Anna Mitros pracuje w Platinum Seed Incubator jako Kierownik ds. Nadzoru Inwestycji. Posiada doświadczenie w analizie zarządczej, raportowaniu oraz zarządzaniu projektami, obejmujące koordynowanie pracy zespołu projektowego w zakresie implementacji zarządzania jakością oraz mapowania procesów zdobyte w międzynarodowym środowisku. Anna ukończyła Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim i podyplomowe studia w zakresie Rachunkowości i Finansów oraz Podatków

Anna Paszke

Kierownik ds. Rozwoju Projektu

Anna Paszke pracuje w zespole Platinum Seed Incubator od 2015 r. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego i Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w branży badawczej i bankowej. Posiada wysokie kompetencje organizacyjne związane z koordynacją procesów takich jak: zarządzanie projektem, prawidłowy obieg i archiwizacja dokumentów, tworzenie i wdrażanie procedur obsługi klienta oraz standardów jakości. Prowadziła działania z zakresu PR-u i marketingu, w tym badania marketingowe oraz analizy rynku, przygotowując raporty z kluczowymi danymi dla firm przygotowujących się do prac nad nowym produktem lub do wejścia na nowy sektor rynku.

Kamil Biały

Doradca ds. komercjalizacji i pozyskiwania finansowania

Ekspert z ponad 7 letnim praktycznym doświadczeniem w dziedzinie tworzenia, rozwoju, komercjalizacji i internacjonalizacji nowych przedsięwzięć typu startup. Doradzał i uczestniczył przy tworzeniu i realizacji programu akceleracyjnego i procesu inwestycyjnego w ramach projektu Leannovation Accelerate w grupie BlackPearls. Wspólnik i Prezes Zarządu 3DC Sp. z o.o., a także twórca marki JanFachowiec.pl. Od 2008 roku zaangażowany w działalność związaną z pozyskiwaniem finansowania dla przedsiębiorstw, pochodzącego z funduszy Unii Europejskiej, a także prowadzenie i kontroling finansowanych projektów. Przeprowadził proces pozyskania finansowania dla ponad 30 projektów o łącznej wartości ponad 25 mln zł. Absolwent studiów magisterskich Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a także stypendysta na Universita di Bologna we Włoszech. Autor pracy dyplomowej pt.: „Koncepcja Connecting The Dots jako narzędzie wspomagające tworzenie pomysłów na biznes”.